| Duucu a întrebat:

Ce parere aveti despre primul capitol din Zeitgeist? Mi-e unul mi-a schimbat credinta...

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Zeitgeist e o teorie paranoida a conspiratiei. Mai toate datele despre crestinism date in film sunt false. Pana si necrestinii au ramas impresionati cate minciuni despre crestinism se spun in filmul respectiv. Detalii pe http://conspiracies.skepticproject.com/articles/zeitgeist/part-one/

| M25M a răspuns:

Eram ateu din inainte sa-l vad, m-am uitat m-ai mult pentru partea cu atentatele din9/11.

| 1libercugetator1 a răspuns:

Da e un documentar foarte bun si real

Răspuns utilizator avertizat