| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Ce se intampla daca incrucisam un crestin cu un musulman?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iese un terorist care, dupa ce-si face vreo zece cruci, se spovedeste si se impartaseste, mitraliaza scurt tot ce misca la mall, de preferinta, ca e mai aglomerat.

17 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Devine crestin la religia islamica. laughing

| r3cky a răspuns:

Murimmmm. Arde pamantull. Putrezim din picioare. Ne ia diavolul in coarne. Asa intrebare. loser

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Depinde cat de mult unul va incerca sa l convinga pe celalalt ca credinta lui este mai buna.

| MissBeer a răspuns:

Poate se inventeaza o noua religie: cresulmana sau mustinalaughing... A doua suna mai delicioasalaughing, sper ca va prindeti repede ca altfel devine vintina.

| Aventador91 a răspuns:

Pe copil o sa il cheme Ahmed Daniel sau cine stie...

| ML001 a răspuns:

Alah omoara la...roman

| Kentakeji a răspuns:

Un CrestinMan desigur.

| Allrc24 a răspuns:

Ce sa se intample.in primul rand nu pot fi casatoriti religios.nici biserica crestina si nici musulmanii nu vor accepta.doar daca stau in concubinaj atat.si va iesi un om normal... nu un balaurlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Varahil a răspuns:

Suna foarte"experimental".n-o sa se intample nimic deosebit.Rezultatul acestei incrucisari e o persoana de sine statatoare,cu libertatea de a alege sa devina, daca vrea, chiar si budhist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un act de homosexualitate interzis de ambele religii.

| EmaS a răspuns:

Scurt circuit.

| Dumnezău a răspuns:

Un dezastru din punct de vedere social...

Si vin cu Biblia intr-o mana,si in cealalta c-o flinta,
Ca un afgan cu un Coran si-un rucsac cu dinamita.

Ceva de genul, un terorist cu burqa, care mai e habotnic si postitor pe deasupra.

| MMihai a răspuns:

Nimic, că un creștin, este un bărbat creștin și un musulman este un bărbat musulman.

Răspuns utilizator avertizat
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Doi gay.

| Rapplex a răspuns:

Al-Qaida o sa aiba stema o cruce.