| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Ce se intampla daca incrucisam un crestin cu un musulman?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iese un terorist care, dupa ce-si face vreo zece cruci, se spovedeste si se impartaseste, mitraliaza scurt tot ce misca la mall, de preferinta, ca e mai aglomerat.

17 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Scurt circuit.

| MMihai a răspuns:

Nimic, că un creștin, este un bărbat creștin și un musulman este un bărbat musulman.

| Allrc24 a răspuns:

Ce sa se intample.in primul rand nu pot fi casatoriti religios.nici biserica crestina si nici musulmanii nu vor accepta.doar daca stau in concubinaj atat.si va iesi un om normal... nu un balaurlaughing

| Dumnezău a răspuns:

Un dezastru din punct de vedere social...

Si vin cu Biblia intr-o mana,si in cealalta c-o flinta,
Ca un afgan cu un Coran si-un rucsac cu dinamita.

Ceva de genul, un terorist cu burqa, care mai e habotnic si postitor pe deasupra.

Răspuns utilizator avertizat
| Rapplex a răspuns:

Al-Qaida o sa aiba stema o cruce.

| Varahil a răspuns:

Suna foarte"experimental".n-o sa se intample nimic deosebit.Rezultatul acestei incrucisari e o persoana de sine statatoare,cu libertatea de a alege sa devina, daca vrea, chiar si budhist.

Răspuns utilizator avertizat
| ML001 a răspuns:

Alah omoara la...roman

| JeSa a răspuns:

Devine crestin la religia islamica. laughing

| Kentakeji a răspuns:

Un CrestinMan desigur.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Doi gay.

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Depinde cat de mult unul va incerca sa l convinga pe celalalt ca credinta lui este mai buna.

| MissBeer a răspuns:

Poate se inventeaza o noua religie: cresulmana sau mustinalaughing... A doua suna mai delicioasalaughing, sper ca va prindeti repede ca altfel devine vintina.

| Aventador91 a răspuns:

Pe copil o sa il cheme Ahmed Daniel sau cine stie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un act de homosexualitate interzis de ambele religii.

| r3cky a răspuns:

Murimmmm. Arde pamantull. Putrezim din picioare. Ne ia diavolul in coarne. Asa intrebare. loser