| anonim_4396 a întrebat:

Ce tare ca nu ma influenteaza Muzica Rock laughing rolling on the floor ca voi pe voi va influenteaza si Manele presupun laughing rolling on the floor

17 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dumnezeu a inventat manelele!

Piei Satana!

| ateu123 a răspuns:

Manele sunt de origine turca, nu vad cei de ras prostia isi face efectul presupun?

| Pantera2012 a răspuns (pentru ateu123):

Ray da e bine daca nu ma influenteaza adica stii ca mandria in Crestinism e pacat da nu ma mandresc adica nu ma dau mare ca am astea e o prostie laughing rolling on the floor adica nu ma influenteaza muzica rock
e de bine daca nu ma influenteaza

| ateu123 a răspuns (pentru Pantera2012):

Esti crestina? pacat de viata ta ca traiesti in lanturile unei iluzi in loc sa privesti realitatea

| ateu123 a răspuns (pentru Pantera2012):

Isi dau findita daca te uiti la un documentar te uiti?

| Pantera2012 a răspuns (pentru ateu123):

Nu ca vrei sa ma manipulez si sunt crestin nu crestina ca nu sunt fata laughing rolling on the floor Satanistii dracu care va bateti joc de Dumnezeu o sa ne intalnim cu toti la judecata si atuncia sa vedem si ne are dreptate voi care nu credeti in Dumnezeu sau noi care credem in Dumnezeu

| Thunderstruck a răspuns (pentru Pantera2012):

Tigan/noob.

| Inferno a răspuns (pentru ateu123):

E "satanist".

| ateu123 a răspuns (pentru Inferno):

Asa imi doresc sa fie toti ateii nu satanistii, crestinii etc

| ateu123 a răspuns (pentru Pantera2012):

De ce esti satanista?

| Pantera2012 a răspuns (pentru ateu123):

Nu sunt Satanist se spune Satanist la baiat daca stiai ateistu dracu du-te si te inchina lui Satan si la demonii lui o sa arzi in iad
asa la barbati se spune Satanist iar la Fete se Spune Satanista asa ca eu sunt baiat inseamna ca tu esti gay laughing rolling on the floor de ma faci Satanista laughing rolling on the floor

| ateu123 a răspuns (pentru Pantera2012):

De ce nu esti atee? eu nu cred in satana e un personaj imaginar creat de oamenii pentru a explica raul la indieni este un zeu asemanator cu satana zi ce religie ai m-as bucura daca ai gandi sincer http://liber-cugetatorii.blogspot.com/

| Thunderstruck a răspuns:

N-am inteles nimic, ai o exprimare de toata jena si o gramatica la fel.

| EvangelineDS a răspuns:

Ai grija ca ajungi in iad daca injuri, apropo invata sa scrii si sa te exprimi. macar un ateu e in stare sa poarte o discutie fara injuraturi ca tine.

| Broadband a răspuns:

Am ajuns sa mi se faca scarba numa cand aud manele, dapoi sa le agreez

| Dextro a răspuns:

Manele? cred ca glumesti... numai cocalarii asculta asa ceva... eu prefer muzica rock.

| ateu123 a răspuns (pentru Dextro):

Cocalar definitie o persoana cu multi banii de care mi ciuda mie ca eu nu am drama