| Rocker4Ever a întrebat:

Ce fel de muzica preferati rock sau manele?

Răspuns Câştigător
| AlYnUsH123 a răspuns:

Ar fi chiar culmea sa raspund altceva in afara de...ROCK

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este criminal și amuzant cum numai te-ai putut gândi la o astfel de comparație. Este ca și cum ne-ai întreba: "Ce preferați, ciocolată sau rahat?".

| TheDarkEmpire a răspuns:

Muzica rock

| Holocaust a răspuns:

Rock.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Maneleleh îs celeh mai tAry baaah fra3rylor care snteţi!

| NuclearAssault a răspuns:

Ce intrebare e asta? Macar daca ne puneai sa alegem dintre 2 genuri de muzica, nu muzica si zgomot, aleg Rock, Rock hard or go home \m/

| Downfall a răspuns:

Manelele sunt muzică!?

| GusWaters a răspuns:

Desigur ca rock, maneaua e un gen de muzica de canal.

| Demise a răspuns:

Rock.

| Nume a răspuns:

Rock.E singura muzica care nu moare niciodata, te regasesti in ea si iti atinge inima.Pararea mea ca rocku este cea mai tare muzica!
I'm rocker on life!

| KiduScene a răspuns:

Rock normal

| LavsKitty a răspuns:

Nici una, nici alta. Hip-hop.

| DeyuXd a răspuns:

Mai si intrebi?laughing

| Чернобыль a răspuns:

Rock.
Manelele nu sunt muzica.Nu le pot numi asa.

| DarkMarie a răspuns:

Manele nu ascult si nu am ascultat niciodata, iar cum rock-ul este genul meu favorit de muzica...Cred ca raspunsul e de la sine inteles.

| SmAsHH a răspuns:

Normal ca prefer rock deoarece manele nu sunt muzica ci galagiestraight facebig grin.