| 220V a întrebat:

Ce veti face peste 2 zile daca maine muriti?

25 răspunsuri:
| chelstone a răspuns:

Probabil o sa relationez cu mortaciunile de la morga...

| Trinitas a răspuns:

Stai cam prost cu logica.

| aliceinchains a răspuns:

Ce să fac, nimic, dacă nu aș mai exista...
Poate că înainte să mor, aș cumpăra o carte de gramatică pentru tine. ( "veți" măi, "veți" )!

| 220V explică (pentru aliceinchains):

Da, scuze, greseala mea, nu am fost atent

| aliceinchains a răspuns (pentru 220V):

Sincer, mă așteptam să primesc un răspuns cu "Du-te dracu, ce te interesează pe tine cum scriu?", "Nu te-a întrebat nimeni nimic". laughing Că deh, așa e de obicei pe TPU. Probabil ți s-a întâmplat din neatenție, poți să modifici dacă dorești.

| 220V explică (pentru aliceinchains):

Am modificat, oricum multumesc ca mi-ai tras atentia, ca sigur nu stiu daca observam

| mgtow a răspuns:

Daca ar fi 2 zile as muri raspoimaine. Mi-as trai viata la fel cum mi-am trait-o pana acum.

| KodrutZ a răspuns:

Voi incepe sa putrezesc... sau poate sa miros frumos si sa fac minuni, lol.

| SaveTheNature a răspuns:

Am o idee! Imaginati-va ca viata voastra,este o reusita! Aveti bani,, sau multi bani sau suficienti bani, sa nu va faceti griji ca nu-i aveti.Si aveti un serviciu care va place la nebunie, un serviuciu in care ajungeti no1.Ca aveti tot ce va doriti,ati calatorit peste tot,ati vizitat,ati adunat,v-ati distrat bani,casa,prieteni,masina,si orice altceva va doriti! jobul perfect, sotia perfecta, caine.Tot.Acum aveti de toate.Ce bine e nu? Ce va mai dorit?(ok aveti si asta) altceva)?(si pe asta o aveti)
Mama ce bine e nu? Sunteti pe culmele fericirii! Aveti de toate, sunteti iubit, aveti prieteni.Nimic nu poate fi mai bine. Aveti toata puterea in maini,sunteti pe cont propriu,va descurcati,sunteti o adevarata persoana sigura pe sine.
Te trezesti intr-o dimineata inconjurat de toate acestea, plin de viata si de inca o zi plina de idei, si aventuri.Mergeti insa la doctor pentru un control de rutina,Si doctorul va da o veste:
Sunteti bolnav de cancer,si e foarte grav!sad,
banii nu va pot salva,prietenii nu va pot salva,masina nu va poate salva, familia nu va poate salva.In disperarea aceea,inca necrezand ce vi se intampla,incercati sa oferiti o suma mare de bani doctorilor pentru a va salva,dar ei iti vor spune simplu,sec
Ne pare rau nu se mai poate face nimic!
Acum va sunati familia,vor veni,vor afla vestea si vor incepe sa planga dar nu vor putea face nici ei nimic, Totul este intunecat acum, si nu va ganditi decat la ce urmeaza.veti muri.Acum totul,e negru,totul e intunecat.V-ati distrat,ati trait,ati adunat,ati fost primul,Si ce? Ce mai conteaza acum? Cu ce va ajuta?,cu nimic,vei ajunge pamant, vei putrezi! Familia va suferi dupa tine, apoi te va uita.Sotia te va plange 1 an, si isi va gasi pe altcineva.copii vor avea un nou tata.Parintii tai sunt preocupati cu ceilalti copii.
Acum de pe patul de moarte te gandesti,am adunat de toate,m-am distrat,am avut tot ce mi-am dorit,am fost primul,am fost ce am vrutdar acum sunt un nimeni,voi muri,si nu ma voi intoarce la viata.
Acum imagineaza-ti ca esti ATEU,Totul este sec,rece,mort(niciodata nu te-ai gandit ca vei muri,te gandeai ca tie nu ti se va intampla,pentru cabatranetea e departe,si viata trebuie traita,chiar si in pacate.Dar cancerul,off

Sau imagineazati ca esti un slujitor al lui Dumnezeu,nu ai facut chiar tot ce ti-ai dorit pe pamant(te-ai si distrat,ai avut si familie ai calatorit),dar te-ai rugat,l-ai iubit pe pamant,ai facut fapte bune,ai ajutat,si te-ai pregatit pentru viata vesnica.Te asteapta un nou inceput,unul frumos,in pace,iubire, lumina, caldura.Raiul te asteapta.Si vei fi fericit pentru ce vei vedea fata lui Dumnezeu.Te astepta cu caldura la El, sa iti arate o lume pe care nu ai vazut-o nu ai gasit-o si nu ai simtit-o niciodata pe pamant. Ceva inexplicabil de frumos, ceva inimaginabil de bine.
Raiul.

| angel74dm a răspuns:

Venim şi te bântuim, băgându-te în priză la 380V! Doamne, mare-i grădina Ta...

| 220V explică (pentru angel74dm):

Ar fi bine sa fiu la 380V, as fi mai puternic

| AlexandraCroft a răspuns:

Eu cred ca o sa fiu in Rai!puppy dog eyes

| hereo a răspuns:

Ce papagali. pune-ti aceeasi intrebare de 10 ori laughing

| hereo a răspuns:

Pai vezi, dracu' ala al tau te lasa ca pe ultimul prost laughing ciudat e ca aceleasi cuvinte au fost folosite, chiar asa a fost scris.eu cred ca te repeti si nu mai stii. ai uitat sa-ti iei medicamentele. sigur rolling on the floor

| 220V explică (pentru hereo):

Eu nu cred ca a mai intrebat cineva asa ceva

| hereo a răspuns (pentru 220V):

Pai tu nu crezi. tocmai din motivele ce ti le-am zis mai sus. mie imi apare Ce ve-ti face. Noroc ca te-a corectat d-soara mai sus ca altfel ramaneai asa. Ca tare grele mai e limbile romane laughing

| BRG a răspuns:

Aș lua laxative și ași trece pe la ușa ta să ți las cdouri

| BRG a răspuns:

Scuze cadouri.

| 220V explică:

Scuzati-ma pentru (ve-ti), n-am fost atent, eram ocupat cu ceva si asta e, merit critici

| xXPsychO983 a răspuns:

As fii facut niste lucruri pe care nu apucasem sa le fac

| JammyLove a răspuns:

LOL. Ce as putea face daca sunt moarta? :]] oh go on In fine daca ajung in rai vreau sa.i vad pe cei dragi, da eu stiu ca sufletul sta 40 de zile pe pamant. thinking

| leonard24 a răspuns:

Nu am muritt lool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As ucide toti ipocriti pe care i-as vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cenusa mea sta linistita intr-un borcan.

| alesone18520 a răspuns:

Nimic daca mori nu esti viu pana pai maine doar daca te nasti iar ca un bebe atuntia mias suge biberonu si as face cac pe mine da dc sa nu mori raspoimaine ca atuntia iti poti pregati moartea hehehjeheeheheheheheheheheeheheheheheheheheeheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
dar eu as alege sa nu mor decat la 100000000000000 de ani
dar sa arat tanar de 25 de ani si la nastere ar fi tare sa existe dinozauri cat fac 1+1? ce glume sti? da-mi funda plzzzzz eu nu mi-am batut joc de tine eu ti-am zis un raspuns nu ti-am zis lvl fraiere si din astea da-mi funda terog plzzzzzz