| anonim_4396 a întrebat:

Ce zice Dumnezeu cand tu,crestinul, faci sex si tragi de madular? Ce zice El?!

16 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Ce oameni redusi mintal!

Răspuns utilizator avertizat
| Polaris a răspuns:

Bă, ce ateu ești.

| Zenicide a răspuns:

Zice "Ntz ntz ntz, Uriel adu o foaie si un pix sa notez ce fac astia"

| relian a răspuns:

Ce sa zica? Zice dai bataie inainte cu spor. Daca citeai biblia ai fi stiut si nu ai mai fi pus intrebarea asta.Acolo asa si spune:,, Fiti roditori, inmultiti-va, umpleti pamantul si supuneti-l,,. Deci e clara ca esti crestin ori nu faci sex si tragi de madular sau de madulare cum vrei.Crezi ca EL nu trage la rame? sau nu a tras.In schimb ca veni vorba de madulare EL a spus catre popi sa fie popi acei barbati care au madulare mici sau minuscule.Asta ca nu cumva popilor sa li se ride madularele in timpul slujbei.

| dracu14 a răspuns:

Nu zice nimic, se aseaza pe scaun, se holbeaza si se masturbeaza...

| CryChristiAN a răspuns:

Esti anxietetica? Sau iti place sa-L iei pe Domnul in desert si sa-ti bati joc de crestini?

| IoanieCriminalul a răspuns:

Il cheama pe isus si se masturbeaza amandoi!

| gfghn a răspuns:

Este greșit sa practicam fornicatia de orice fel.Dar nu este nimic greșit in a avea relati sexuale in cadrul casatoriei.

| gabri80el a răspuns:

Omul este creatia Lui Dumnezeu si nu se asociaza cu un animal

| MrBadGuy a răspuns:

Tu mergi măcar cu liftul, fagure?