| SaintOcea a întrebat:

Cine îmi poate face cea mai bună ofertă de sejur pe perioadă eternă în viaţa de apoi?
Vă voi rămâne "etern" îndatorat!

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Oferta aaaanuluuuui! O calatorie sigura si de cea mai mare calitate pe lumea cealalta! Oferim un loc confortabil intr-un cosciug de lux dotat cu cele mai noi echipamente in materie de cosciuge printre care si aer conditionat, TV, internet de mare viteza etc.Totul la un pret accesibil de numai 10000 Euro.Tot ce trebuie sa faci este doar sa iti pui o funie de gat si sa te atarni undeva la inaltime.Pe lumea cealalta vei vedea lucruri nemaivazute.
Pentru mai multe detalii luati legatura cu Aghiuţă Carcandilă, nr de telefon: 666.

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Numai Domnul Isus.Numai prin jertfa Lui poti sa ajungi in rai.

| chelstone a răspuns:

Oferta speciala pentru SaintOcea!
La pretul de 16 crime si 4 violuri avem o super excursie in Vulcanul dracuinpinga, unde o sa aveti parte de un minunat jacuzzi de lava cu temperaturi de pana la 72000 de grade Celsius, dupa care o partida minunata de surf in momentul eruperii vulcanului.
PS: Placa de surf este confectionata din pielita dracilor si este oferita gratuit.
Cei interesati sunt rugati sa confirme participarea la aceasta excursie, locurile sunt limitate.

Răspuns utilizator avertizat
| Deny1333 a răspuns:

Vrei să te ajut trâgându-ţi scaunu' de sub picioare când vrei să te spânzuri?batting eyelashes

| eXtreme21 a răspuns:

Tot ce iti pot oferi este o garsoniera cu usa in tavan! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faith happy

| IonutPutinica a răspuns:

Moartea