| CinevaNou a întrebat:

Cine vrea sa punem mana de la mana si sa construim o biserica pentru userii TPU?
http://www.realitatea.net/......15117.html

Răspuns Câştigător
| g4mma a răspuns:

Eu te sustin, acuma merg sa-mi sparg pusculita love struck

30 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aha, şi o să vindem tricouri şi căni în loc de iconiţe şi lumânări.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| NOname a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Decât să te vând, mai bine te fac Tedi şi mă împărtăşesc cu tine.hee hee

| Pricked a răspuns:

Sună așa bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

sad

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns:

Crede-ma ca ceva mai bun de facut cu banii mei.
In plus ma multumesc cu biserica la care merg in mos obisnuit.

| Mădă0611 a răspuns:

Pentru atei, ca doar ateismul e religie. A, stai, nu putem strange douăjdemiide euro ca dam fiecare banut pe droguri, tigari si bautura, adica eu asa fac. Sa dea crestinii. smug

| Neverwas a răspuns:

Mulţumesc, dar prefer să îmi folosesc banii la ceva mai practic, cum ar fi să înnot în ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imaginea ta de profil, împreună cu întrebarea ta mi-au scăzut IQ-ul.

| CinevaNou explică (pentru anonim_4396):

N-ai de ce sa-ti faci griji, la cat de mic il aveai inainte nici n-o sa simti diferenta.

| stefaniaaaaaa a răspuns (pentru CinevaNou):

A, si nu mai comenta la toti ca tu nu esti cine stie ce, esti un om care merita acea biserica ca poate o slujba iti scoate creierul de urangutan si o sa il schimbi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punem. Dar vreau sa fiu eu pastor. Pastor nu popa. Si dupa ce e gata sa-mi dati restul.

| BlackSulphur a răspuns:

22.000 Euro?!

| CinevaNou explică (pentru BlackSulphur):

Si eu ma miram cum de e asa ieftina, se pare ca e din lemn. Daca vrem cupola aurita sau ceva mai mult...

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Nu vrea nimeni o biserica din parte ta, sau a orcui! E casi cum ai intreba cat costa casa Domnului! Si se pare ca estu si foarte nebun! Ar merita o biserica pentru tine ca sa ai parte de o slujba ca poate iti scade nebunia!

| CinevaNou explică (pentru stefaniaaaaaa):

Crezi ca se fac gratis bisericile? Crezi ca bisericile rasar din pamant?

| stefaniaaaaaa a răspuns (pentru CinevaNou):

Nu cred asta si nici nu am scris asta! Esti chiar chior?! Nu vezi doar un user e de acord, restul nu! Nimeni nu te obliga sa cumperi o biserica! Mai calculeaza, ca trebuie ' sa dai si bani la preoti, la maici! Tu nu gandesti?! Chiar ai Iq, ca o gorila!

| CinevaNou explică (pentru stefaniaaaaaa):

Cati anisori ai?

| stefaniaaaaaa a răspuns (pentru CinevaNou):

Tu cati ai? Eu am 20

| Wehrmacht a răspuns (pentru stefaniaaaaaa):

20 si nu esti in stare sa realizezi ca asta nu vorbeste serios?

| stefaniaaaaaa a răspuns (pentru Wehrmacht):

Pai daca nu vorbeste serios atunci de ce oare mai posteaza asta?! Dece mai posteaza si saitul?!

| Wehrmacht a răspuns (pentru stefaniaaaaaa):

N-are ce face.Tu nu vezi ca o gramada de postari(intrebari/raspunsuri) de la categoria asta sunt la misto?

| stefaniaaaaaa a răspuns (pentru Wehrmacht):

Mersi! Nu vezi ca e cam nu cam, foarte foarte pros! Si uite la ala @morcovel se baga-n seama! Si cica is in a5-a! Nu e clar am 20 de ani!

| CinevaNou explică (pentru stefaniaaaaaa):

Eu am 21, te-am batut.

Răspuns utilizator avertizat
| stefaniaaaaaa a răspuns (pentru CinevaNou):

Bine recunosc am 25, dar am scris 20 ca sa nu par batrana!

Răspuns utilizator avertizat