| AvalohAlyn a întrebat:

Cum îmi îndrept viata adică sa ma apropii de Dumnezeu, de Domnul Iisus sa fiu iertat si un om mai bun dar fără a merge la biserica unde sunt prea tare anxios?
Am nevoie de Dumnezeu, vreau sa îmi îndrept viata din acest moment ca simt ca asa trebuie obligatoriu si ca am ajuns prea departe cu păcatele și stilul de viata nesănătos din toate punctele de vedere.
Oare pot sa o iau de la început sau este prea târziu?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Niciodată nu este prea târziu să o iei de la început, ai atâtea zile in care o poți lua de la început, trebuie doar sa îți dorești! Lucrurile se vor așeza cu timpul, dar dă-le timp și o să fie bine!