| mODIN a întrebat:

Cum poti crede in Biblie si in dinozauri in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Cum poti crede in Biblie si in orice tine de lumea reala in acelasi timp? Eu tot asta ma intreb.

15 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

E un schepsis.

| sabin89 a răspuns:

N-am auzit pe nimeni sa creada in dinozauri...

| Ben00 a răspuns:

Iaca eu pot. Da-te cur de pamant.

| HowdidIgethere a răspuns:

Unii pot, altii nu. Fiecare isi are cautarile si raspunsurile lui.

| sEusebiu a răspuns:

Sa sti ca in biblie este o problema legata de dinozauri si oameni. Spune in biblie: "Dumnezeu a creat continentele marea etc."
Ei bine sunt 1000 de dovezi ca la inceput a existat doar un continent atunci cand au existat si dinozauri.
Plus ca in desenele Aztece si Incase sunt multe desene cu oameni si dinozauri care stau in armonie si se ajuta reciproc.
Numele tau nu prea ar spune ca esti credincios 666=Nero

| sublime89 a răspuns (pentru sEusebiu):

Arata-mi un "desen" din asta al aztecilor sau incasilor unde apar dinozauri care ajuta oameni. Tu te auzi ce vorbesti? T-rex statea si-i ajuta pe oameni, auzi. La ce-i ajuta? La plantat trandafiri?

| sEusebiu a răspuns (pentru sublime89):

Ba frate sa stii ca faza era ca azteci, maiasi, incasi...
Stateau cu dinozauri ierbivori si carnivori mici.
Ca nu un om sta cu un urs domestic, ma rog cu mici excepti
Iti dau si un link:
http://www.imagini.fara-secrete.ro/......zaur-aztec
Si sunt multe altele.
Asa ca mai bine miai da funda si sa ne inpacam :))

| Holiday a răspuns (pentru sEusebiu):

"Plus ca in desenele Aztece si Incase sunt multe desene cu oameni si dinozauri care stau in armonie si se ajuta reciproc."

Singurul loc unde convietuiesc oamenii cu dinozauri vii sunt desenele animate. Dar daca tot crezi in biblie, de ce nu ar fi adevarate si desenele animate, mai ales daca au oaresce idei comune, nu?

| sEusebiu a răspuns (pentru Holiday):

Am zis eu ca cred in biblie? Esti but? laughing Eu cred in stiinta cuantica, atat.
Si sa stii ca pe 2000 Aprilie inainte de dezastru in Jonny Bravo a aparaut un poster in desen pe care arata turnurile gemene lovite de un avion si pe poster scrie data anul ora cand sa intamplat.Deci teoria ta care suna prosteste nu-i chiar asa prosteasca sau pe Illuminati Card Game in 1995 is lovite turnurile gemene de un avion.Si scrie cooming soon prepare for destroy.Nu comenta pruncule ca nu stii straight face

| Holiday a răspuns (pentru sEusebiu):

laughing Esti funny...Atat in idei cat si in exprimare...

| sEusebiu a răspuns (pentru Holiday):

Incercap sa ma exprim ca esti but si mai ai de invatat despre viata copile

| sublime89 a răspuns (pentru sEusebiu):

Nici tu nu stii despre ce vorbesti laughing

Răspuns utilizator avertizat
| trolololo a răspuns (pentru sEusebiu):

Ia zi in ce stare ma aflu acum?

| sEusebiu a răspuns (pentru trolololo):

De unde sa stiu? laughing