| Raquella a întrebat:

Cunoastem noi valoarea si semnificatia nasterii Domnului si Mantuitorului nostru Isus Hristos?

Răspuns Câştigător
| lifeForJesus a răspuns:

Sunt foarte putini care cunosc cu Adevărat semnificația și valoarea Nașteri Mântuitorului...din păcate.
Cei mai mulți se rezuma la mâncat și băut bine. sad
Domnul sa aiba mila!
Numai bine!
GBU!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asta e intrebare retorica, nu? Ca, vad ca ai pus-o la persoana I plural. Cu alte cuvinte, tu comanzi, tu executi.

| CARMENCITA a răspuns:

Eu zic ca unii da unii nu.Din cate am observat foarte multi se considera crestini si mai citesc si acatiste,dar in realitate fac rau altor oameni,pacalesc, mint, etc.Eu nu judec, dar tu ai intrebat.Degeaba citesc unii acatiste si se lauda ca ei sunt crestini cand fac rau altor oameni si habar nu au ce inseamna sa fi crestin.Ii priveste.Eu zic ca unii stiu altii nu.

| tiberiupi a răspuns:

Cred ca majoritatea oamenilor vad nasterea doar ca pe un prilej de a manca pe nerasuflate, a bea si in niciun caz a sarbatori semnificatia acestei frumoase zile Sfinte.

| EleninNWO2012 a răspuns:

Ce sexy esti pissy happy imi place stilul tau