| LisaJulie a întrebat:

Cunoașteți persoane care au încercat sa se sinucidă și nu au reușit? Sau persoane care au fost inconștiente mult timp după o căzătură sau un accident de mașină sau s-au înecat iar apoi s-au trezit? Dacă da oare or fi văzut ceva? Exista carti pe aceste teme? Îmi puteți recomanda și mie câteva?

2 răspunsuri:
| T0Teu a răspuns:

Daca te referi la carti care contin marturii ale unor persoane care au fost in moarte cronica sau ceva de genul, am citit eu astfel de marturii si daca vrei iti ppt trimite si tie. Oamenii au vazut ceea ce a vrut Dumnezeu sa le arate: fie iadul, fie raiul sau chiar ambele.

| MihaiMB a răspuns:

Sper că nu eşti în faza aceea, cunosc persoane, totuşi nu au avut nevoie de cărți pentru aş reveni, şi-au dat seama că nu are rost să facă asta pentru că oricum viața merită trăită cu bune şi rele.