| Kiragagash2012 a întrebat:

Daca Adam si Eva au avut 3 baieti, cum s-au inmultit mai departe?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexandra2859 a răspuns:

Sau f**** unul pe altul si au facut copiii traind pana la adanci si batraneti

| RAY a răspuns:

Basme,profil-blog

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adam si Eva au avut fii și fice, iar atunci era permis ca fratele să se culce cu sora lui. Ai înțeles? Funda.

| M25M a răspuns:

"Misterioase sunt caile Domnului"- singura explicatie logica care imi vine in minte.

| Seby90 a răspuns:

Pai cred ca cu vasilina s-au inmultit... nu?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Mai pe fata:
Au avut multi copii care s-au culcat intre ei, pana cand Dumnezeu a spus ca nu mai este voie sa faca asta si ca trebuie sa se culce cu rude cu un alt sange (de la verisori de gradul I, pana la unchi de gradul x).

| Silviuloan a răspuns:

Adam si Eva au avut multi fii si fice.

| Kiragagash2012 explică:

Ra nu scrie decat ca l-au avut pe cain abel si inca un tip

| Messyhair a răspuns (pentru Kiragagash2012):

Scrie ca au avut fii si fiice.
Uita-te mai bine in Biblie.
Daca totusi nu scrie, inseamna ca ai o versiune gresita a Bibliei.

| nsalion a răspuns:

Eu ati spun daca vrei sa stii adevaruri din biblie nu astepta la un om sa ti-l spuna cand ai biblie in casa care poti sa o citesti si sa afli si mai inveti si lucruri noi pe deasupra.

| DellYaa a răspuns:

Asta ma tot intreb si eu.=]]]