| unbaiatanonim a întrebat:

Daca dumnezeu e atotputernic, poate sa nu existe?

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

De ce sa doreasca ceva atat de absurd?

| dragos9234 a răspuns (pentru EmaS):

De ce crezi tu ca este absurd? Mie chiar mi-se pare o intrebare buna.

| Inferno a răspuns:

Este un joc de cuvinte, intrebarea ta.

| OOOLEOOO a răspuns:

Frumoasa intrebare, nu stiu daca ai luat-o de undeva sau ti-a venit pe moment, dar intrebarea asta ar putea fii faimoasa in lumea ateiilor.

| martzian a răspuns:

Credeam că poți mai mult... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este la fel "ca cand "spun:gandirea ta este sublima dar poate lipsi cu desavarsire.

| bogdan1004 a răspuns:

Da si nu....intrebari stupide pentru o comunitate de oameni, bai fratilor voi nu aveti ce face in afara de a scrie pe tampenia asta de rubrica?