| daniela4853 a întrebat:

De unde pot sa downloadez biblia satanica? happy

15 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Http://www.home.no/theriksen/The%20Satanic%20Bible.pdf
Nu stiu daca o poti downloada, dar aici poti sa o citesti.

| Moisie a răspuns:

Incearca de pe Ortodoxie... on line!
Pentru ca mai satanica decat Biblia crestina ...nu vei gasi nicio alta Biblie!

| CranK71 a răspuns (pentru Moisie):

Esti un geniu. o biblie satanica sa fie pusa pe un site crestin ortodox? straight face

| Moisie a răspuns (pentru CranK71):

Nu o Biblie satanica, ci tocmai Biblia crestina este Satanica, si de aceea o gasim pe orice site crestin si prin urmare si ortodox.
De ce este Biblia crestina Satanica?
Pentru ca este o Biblie FURATA de la o alta religie, dar este interpretata in mod diferit decat in ceea care a fost "inspirata de Dumnezeu" deci este MINCINOASA, si cum cei care au invenat crestinismul pe baza acestui furt al Bibliei si pe interpretarea ei mincinoasa erau ucigasi din banda celor care l-au ucis pe rabinul Isus, si au folosit invaturile bietului rabin Isus pentru a face pe baza ei o religiei in care "dumnezeu" se sacrifica pentru ca curvele si criminalii sa ajunga in rai, iata ca ai dovada ca Biblia crestinilor are natura Satanica iar religia este una diabolica, fapt confirmat de realitatea istorica care ne spune ca nu a existat nicio institutie din istoria umanitatii care sa fi comis atat de multe crime si bestialitati decat institutia numita Biserica Crestina.

| CranK71 a răspuns (pentru Moisie):

Aha acum inteleg ce ai vrut sa spui!

| anonim_4396 a răspuns (pentru CranK71):

Ai fi uimit:http://www.teologiepentruazi.ro/......online-ro/ :))

| cristinagabi a răspuns (pentru Moisie):

Faptul ca Biserica a savarsit multe crime si altele, te determina sa nu fii credincios lui Dumnezeu? Biblia nu minte, este Cuvantul lui Dumnezeu! Si cred ca si tu in adancul sufletului tau cunosti care este Adevarul! Numai ca nu vrei sa asculti..preferi sa asculti de Satana!sad

| Moisie a răspuns (pentru cristinagabi):

Faptul ca Biserica crestina a comis atatea crime, este primul indiciu ca aceasta biserica si religia nu are niciun Dumnezeu.
Biblia nu minte pentru ca ea insasi este o minciuna de la cap la coada, si nu poate fi Cuvantul lui Dumnezeu pentru ca religia crestina nu are niciun Dumnezeu motiv pentru care il slaveste in bisericile ei pe Potrivnicu lui Dumnerzeu (vezi 2Tesaloniceni 2>4)
Pai tocmai din cauza ca in sufletul meu cunosc Adevarul ma faca sa vi-l impartasesc si voua, si sa va atarag atentia sa ascultati atentionarea pe care v-o face Dumnezeu in Apocalipsda si anume sa fugiti urgent din Biserica Marii Curve a Noului Babilonca veti fi considerati partasi la Marea Nelegiuire.
Tocmai ca eu nu ascult de Satana dar in schimb tu esti cel care i te inchini lui si il numesti ca Dumnezeu, si asta se vede in faptul ca ai ca si credinta o religie in care "dumnezeul" tau se lauda singur ca este Lucifer si Stapanul Cheilor IADULUI!
Atentie mare Cristina Gabi ca Satana este canpion mondial in minciuna, si pentru ca sa scapi din ghearele sale, trebuie sa renunti la credinta a proasta si ar trebui sa te iluminezi intorcandu-ti fata catre Stiinte!

| Vlach a răspuns:

Doaaaamneeee! nu downloada prostia aia sau nu o cumpara nu nu nu! Te invata doar prostii.

| mODIN a răspuns (pentru Vlach):

Asta de unde ai scos-o?

| SteinZer0 a răspuns (pentru Vlach):

Argumente?

| Scarbo a răspuns (pentru Vlach):

Ai citit-o? si oricum te invata mai multe decat prostia ta de biblie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mODIN):

Tu chiar esti satanist!
Daca ai fi doar ateu(cum sustii) ai fi atat impotriva citiri Bibliei crestine cat si a celei satanice!
Atunci cand esti ateu nu crezi in nimic-in niciunul din basme!
Tu esti doar prefacut!

| mODIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceea ce tu nu intelegi, este ca Anton LaVey a numit cartea lui "Biblia Satanica" doar ca sa sperie crestinii. Daca ai rabdarea sa o citesti vei realiza ca nu are nici o treaba ca satanismul la care te gandesti tu.

| Moisie a răspuns (pentru mODIN):

Ei ii este frica doar de cuvintele din titlu.
Dar nu o sperie faptul ca Biblia crestina a fost "cearceaful divin" care acoperea crimele mizerabile comise de biserica diabolica a crestinilor!
Si am spus diabolica pentru ca in Ioan 8:44 suntem invatati ca pe Diavol il recunoastem ca are ca hobby ucisul oamenilor, si te intreb, care biserica a comis mai multe crime si bestialitati decat biserica crestina?
Cum intelegem acest lucru raportat la ce a spus Ioam in cap 8 vers 44?