| marionettebbb a întrebat:

Unde pot citi biblia satanica?

22 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Care dintre ele?
Codex Gigas - scrisa de un calugar crestin
Biblia satanista - LaVey
si altele

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns (pentru Miauti):

Am dat de Biblia satanica de LaVey, partenerul prietenei mele e satanist. Am rasfoito putin, dar multe balari sunt acolo si prea multe cantece scrise in nu stiu ce limba.

| Maxim96 a răspuns:

La ce-ti foloseste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.archive.org/......Online2009
Nu-ti fa grij ca e luata de pe un site ortodox, deoarece nu a fost editata, ortodocsi doar si-au subliniat ideile ca note de subsol.

| Scarbo a răspuns:

Mai bine ai citi despre satanismul traditional...

| RainboyDash a răspuns:

WTF?! Omul a vrut sa vada unde poate sa citeasca biblia satanica. Il doare in *** de crestinismele voastre.

Răspuns utilizator avertizat
| vali4789 a răspuns:

Dc ai vrea sa citesti asa ceva?

| introduaicinumele a răspuns (pentru vali4789):

De cand omul nu mai are voie sa se informeze?

| vali4789 a răspuns (pentru introduaicinumele):

De cand nu e ceva normal

| introduaicinumele a răspuns (pentru vali4789):

Ai dreptate, noi nu mai avem voie sa ne informam, nu trebuie sa stim adevarul, trebuie sa credem tot ce ni se baga pe gat fara sa ne documentam si fara sa gandim. Suntem manipulati.

| vali4789 a răspuns (pentru introduaicinumele):

Du-te dupa el atunci. Explica-i ca e bine sa fi si homo.

| mODIN a răspuns (pentru vali4789):

Ce dracu te intereseaza pe tine? Lasa-l sa citeasca ce vrea!

| BMWPower a răspuns:

Ma abtin, vali are dreptate de ce *** ai vrea sa citesti asa ceva?

| Wehrmacht a răspuns (pentru BMWPower):

Poate pentru ca vrea sa vada ce au de spus si ceilalti.Nu doar ce spun crestinii si atat.Se numeste documentare.Este o "abilitate" folosita de fiintele care nu vor sa se lase manipulate si vor sa stie mai mult.

| Nucreeed a răspuns (pentru Wehrmacht):

"Poate pentru ca vrea sa vada ce au de spus si ceilalti.Nu doar ce spun crestinii si atat.Se numeste documentare.Este o "abilitate" folosita de fiintele care nu vor sa se lase manipulate si vor sa stie mai mult. "

OWNED!rolling on the floor

| marionettebbb explică:

Am intrebat unde pot sa citesc biblia satanica nu ce parere aveti voi despre faptul ca vreau sa o citesc