| Alex a întrebat:

Dupa islam, musulmanii nu au voie sau au voie sa consume alcool, sange si carne de porc?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Sange? Da' ce ma sunt vampiri?

| 19marian60 a răspuns:

Cred ca trebuie sa ne gandim la conditiile climatologige in care traiesc musulmanii, cum crezi ca ti-ar cadea tie sa mananci slanina afumata si sa bei o palinca si dupa aceea sa faci o plimbare prin desert sub un soare arzator la 50 Grade celsius.ce bine ar trai eschimosii cu o dieta bazata exclusiv pe zrzavaturi(sic)

| Alinaga a răspuns:

Nu nu au voie relgia musulmana interzice sa se manance porc sau sa se bea alcool insa de faza cu sangele hu prea inteleg la ce te referi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De asta nu poti tu manca carnati? si sunca? uite chinezii mananca caini si doare in fund de porcul tau.sau nici acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Musulmani nu au voie sa consume: sange(carne in sange),porc, lama, camila.Dar ei consuma alcool! Au un fel de sanpanie mai seaca si mai "uleiuasa".Am baut si eu. nu este dare.In fine... nu au voie sa consume aste cand au alt ceva, dar cand mor de foame au voie.Mai multe pe mess daca vrei : fredike97