| Inferno a întrebat:

Exista crestini fundamentalisti care sa nu fie ipocriti si cu toate acestea sa nu fi ramas repetenti la biologie?

7 răspunsuri:
| costis a răspuns:

No cred. Sa nu fie ipocrit si nici repetent, e prea mult. Eu sunt de toate, poti sa-ti iei liber sapt asta, o sa-ti puna 10 la cerc.

| Inferno explică (pentru costis):

Singura problema este ca nu prea ai cum sa treci la biologie din moment ce contesti manualul de biologie.

| OnuOnulică a răspuns:

Există.

| sublime89 a răspuns:

Nu exista crestin fundamentalist care sa nu fie ipocrit.

| suffarstar a răspuns:

Intrebarea ta suna cam asa : Exista viata pe Marte?
Exista aproape 7 miliarde de oameni. Printre toti astea ma gandesc ca e posibil sa se fi strecurat vreun crestin fundamentalist care sa nu fie ipocrit si cu toate acestea sa nu fi ramas repetent la biologie.
Exista toate categoriile de oameni. Cand crezi ca le-ai vazut pe toate, apare altceva nou. Asta e valabil in toate lucrurile.

| Cyrano a răspuns:

Care este legatura? Intre stiinta adevarata si Dumnezeu este perfecta armonie. Nu exista discrepante. Numai intre asa-zisa stiinta fabricata de cei care manipuleaza lumea din umbra si Dumnezeu este lupta!

| CanisMajoris a răspuns:

Ai citit si tu cate ceva pe net despre evolutia speciilor si despre niscaiva fosile descoperite de cercetatori anonimi si te-ai gasit sa acuzi crestinii fundamentalisti de ignoranta? happy