| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare adresata administatorilor acestu site:

Credeti ca am putea schimba numele acestui site in ceva de esenta religioasa?
As vrea ceva raspunsurile sa le vedem cu totii!
Cred ca toti au porniri pe subiectu asta si daca as sta analizez intrebarile cu cele mai multe raspunsuri fac parte acestu domeniu, asta asa...la o prima vedere.
Astept si parerile voastre, a "expertilor" in domeniu si nu numai.De fapt,nu cred ca le astept eu ci tot voi...

12 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

De ce sa se schimbe, mie mi se pare ca este foarte bine asa, chiar le cuprinde pe toate.Pentru ca sunt mai multe categorii, in caz ca nu stiai.Nu este un site crestin sau anti-crestin.

| Dumnezău a răspuns:

Atat ar mai trebui pentru site-ul asta! Sa devina un ciub de viespi habotnice,si un camp de lupta ideologic! Religia naste multe controverse,prin existenta sa, pentru ca e un subiect delicat, de aceea sunt si multe raspunsuri la intrebarile de pe categoria asta.

| Woodenpints91 a răspuns:

TPJ
Toţi pentru jesus. Adică pentru mine.

| Wehrmacht a răspuns:

De ce dracu' am face asta? Daca nu ar exista oamenii intregi la cap, satanisti, atei si oameni de alta religie voi crestinii ati schimba si numele planetei si ati ucide pe toti necredinciosii si pe cei de alta religie.

| harciog a răspuns:

De ce nu-ti pui tu un citat religios deasupra portii daca stai la curte sau deasupra usii de la intrare? E mult mai simplu si nu-ti trebuie decit acceptarea ta?

| DarknessAngel a răspuns:

Da-i mai la SnkVlady funda nu vezi cata dreptate are? happy

| Narcis2007 a răspuns:

Ar fi o prostie sa faca asa ceva

| SnkVlady a răspuns:

Motivul pentru care cele mai multe raspunsuri sunt la intrebari religioase, este acela ca religia e un subiect ce isca dispute. Sa tinem cont ca-n decursul istoriei religia a fost motivul principal al multor razboaie. De asemenea, sa tinem cont ca respectivele intrebari religioase cu foarte multe raspunsuri, nu face, tocmai, obiectul scopului crearii acestui site. Majoritatea "intrebarilor" respective sunt mai degraba tentative de a insulta fie ateii(de catre crestini), fie crestinii(de catre atei). Daca vrei sa faci o statistica, cu adevarat relevanta, ai putea verifica categoria cu cele mai multe intrebari, nu intrebarile cu cele mai multe raspunsuri. Religia aflandu-se pe locul 28 din 32. Site-ul a fost creat pentru a ajuta persoanele ce au nevoie de un sfat/raspuns, intr-un timp cat mai scurt. Nu pentru a dezbate la nesfarsit un subiect anume, fara un deznodamant concludent.

| sfântaSmecta a răspuns:

Dragul Smectei, dacă vrei un site religios fă tu unul. Pe TPU, Religie, este doar o categorie ceva mai populată. Categoria D/S întotdeauna a fost populată şi nu s-a schimbat numele site-ului în Matrimoniale. Cine crezi că ar mai intra pe site dacă s-ar numi Toţi Pentru Religie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce? rubrica religie trebuie doar schimbata in ateism.si gata.fiindca numinduse religie au navalit si satanisti,si atei, si tot felul de neamuri proaste, doar cate un crestin doi.si aia sunt victime. daca era ateism nu cred ca intra vreodata vreun crestin acolo.fiindca nu are pentru ce, ubui crestin nu-i sta in fire treaba asta.

| grgdlk a răspuns:

Du-te ma la somn

| Lunia a răspuns:

Mie imi place TPU big grin... daca se schimba in ceva religios cred ca nu ar atrage oamenii si cum a spus cineva EXISTA MAI MULTE CATEGORII (nu toate au legatura cu religia)