| Defreyor20 a întrebat:

Ma intrebam si eu inainte in gind, cind nici nul cunosteam pe Dumnezeu " Oare cine la creat pe Dumnezeu?"
Dar acum ca stiu adevarul, e cea mai stupida intrebare pe care am auzit-o vreodata!

6 răspunsuri:
| paranteză a răspuns:

Amuzantă întrebare.
Dacă susţii că Dumnezeu nu există, pe noi cine ne-a creat?
Haide să luăm posibilitatea că extratereştrii ne-au creeat. Dar ei? Pe ei cine i-a creeat? Rămâne un mister, nu? Şi eu când aveam vreo 4 ani puneam întrebarea asta mereu.

| Defreyor20 explică (pentru paranteză):

Eu nu cred in Dumnezeu? Ai citit bine ce am scris?

| Thunderstruck a răspuns (pentru paranteză):

Trebuie neaparat sa avem un creator?

| RAY a răspuns:

Pentru tine o fi stupida pentru mine nu-i, desi cine la creat pe dumnezeu?

| florinmarius20 a răspuns:

Cine l-a creat?

| aby1234 a răspuns:

Oameni buni ce dovada va mai trebuie sa credeti in Dumnezeu voi nu vedeti ca lumea se indreapta cu pasi repezi spre apocalipsa.Mie unu mi-a fost de ajuns sa aud despre Iisus Hristos sa ma inchin lui, cititi biblia si veti gasi raspunsuri la toate intrebariile care va amagesc despre dumnezeu si toti oameni care se impotrivesc acesteia si care nu cred si incearca sa indrume crestini pe drumuri gresite sunt oameni lui lucifer, cum Dumnezeu este atotstiutor si atotputernic ne va judeca pe toti fiecare in functie de ce a facut si ce a face pana la judecata finala. Repet. Nu va mai lasati influentati de oameni care va pun pe ganduri despre existenta lui Iisus,''Credeti si a voastra va fi imparatia cerurilor'' omul de-ar avea credinta cat 1 bob de mustar ar muta munti din loc! Citit si pildele si invataturile lasate de apostoli si de domnul nostru Iisus Hristos