| iuly_iulyana13 a întrebat:

Care e cea mai stupida intrebare auzita vreodata?

Răspuns Câştigător
| Ana213 a răspuns:

De ce se intinde pateu?

Cat e halatu?

Cat de mare poate fi un om mic (boc)?

De ce nu are mos craciun copii?

,, iuliana, cum te numesti?" laughing

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Imi dai ID-ul tau?" not listening oh go on (mor, daca o mai aud o data oh go on laughing )
"Daca ma masturbez mai pot sa am copii?" oh go on laughing (am vazut-o chiar aici pe TPU, si era pusa de o ea, nu ca ar avea vreo importanta oh go on rolling on the floor )
Ajunge sotul acasa. Nevasta: "Ai venit deja?" rolling on the floor oh go on
Trage plapuma de pe tine si cu zambetul pe buze: "Dormi? thinking smug " oh go on rolling on the floor

NOname
| NOname a răspuns:

Dar cele mai tari "de ce-uri" am auzit aici: :)) :D
http://www.youtube.com/watch?v=d0r_qkuURGE&feature=related

| Fragile a răspuns:

"Dormi?" angry
E evident că trebuie să te trezeşti ca să răspunzi!

| Elena1234456 a răspuns:

De ce mac donalds se scrie cu galben laughing?

| Razvan a răspuns:

Ce faci, fetili?:->Daca nu auzeam nu credeam ca gramatica poate fi hartuita, violata si ucisa in halul alaraised eyebrows

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai cineva m-a intrebat,, Care e cea mai stupida intrebare auzita vreodata?,,

| βǿβǿ a răspuns:

Costica, dormi?
laughing

| irina20 a răspuns:

"De ce dormi?"

| T30D0RA a răspuns:

Mama mea mai e virgina?

| forbidden_1470 a răspuns:

Pe cine iubesti mai mult : pe taticu' sau pe mamica?
Intrebarea asta ma irita cel mai mult cand eram mica. Oare altceva nu aveau ce intreba un copil?

| Christinne a răspuns:

Pai, sa spun contextul.

Ma suna mama intr-o zi pe fix si intreaba:

"Ce faci? Esti acasa?"

laughing

| rex_2081 a răspuns:

De ce fiul tau seamana cu vecinul?

| nodeerskulls a răspuns:

Auzite de mine...

"Auzi, da'...Canada nu e in Europa?" - m-a intrebat un coleg cand I'm apus ca continentul American are inclusa si Canada in el, ca tara.

"Auzi, da' ce faci?" (colega respectiva ma vedea ca citesc o carte, si vedea si titlul)
"Citesc."
"Ce citesti?"
"O carte."

| Crs a răspuns:

Clasica intrebare de pe mes : " cine esti "? happy ei iti dau ad si tot ei te intreaba cine esti...happy

| Denysuk_3788 a răspuns:

laughing si mai ziceai de mine la o intrebare ca nu am treaba rolling on the floor Da' tu n-ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreodata? Am si uitatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cu periuta de dinti. De departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost tare partea cu: "iuliana, cum te numesti" laughingrolling on the floor

| pensionar a răspuns:

Care dintre ei, e tata?