| Crisis a întrebat:

Maine am religie [la scoala]. Ce sa-l intreb pe prof?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Cand a fost ultima data la biserica.Sa vezi ca apoi va incepe sa-ti povesteasca...hehe.

25 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Habar n-am lasă-l să-și spună aberațiile și când vezi că zice o tâmpenie îl întrebi despre aia.
Saur ar mai fi ceva ec sigur l-ar încuia, întreabă-l când a făcut sex ultima dată, sigur nu mai știe thinking

| Esperança a răspuns:

Intreaba-l de ce Cultul ortodox se inchina la oase moarte(moaste) cand Dumnezeu zice clar si raspicat ca numai Lui sa ne inchinam? Si mai intreaba-l de ce popa cere bani atunci cand cununa sau boteaza pe cinevawinking? Of...ar fi atatea de spus...

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Te poti inspira de aici:
http://www.TPU.ro/......e-religie/

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns:

Bre,profule,matale asculti Judas?

Răspuns utilizator avertizat
| Laura a răspuns:

Tu nu știi cum să pari inteligent, nu?

| Crisis explică (pentru Laura):

Hmm, e doar o intrebare. Chiar nu mai stiu ce sa-l intreb, incerc sa nu fiu o leguma care sta in banca si se gandeste la alte chestii, chiar daca am o parere total diferita decat a profului vreau sa intreb si sa fiu activa la ora thinking
E ceva rau?happy

| Danutza27 a răspuns:

Treptele rugaciunii
Cum sa ne rugam
Cum ajuta rugaciunea

| mgtow a răspuns:

Lasa-l pe el sa isi indeplineasca sarcina ca profesor si tu il intrebi dubiile pe care le ai cand iti da ceva de invatat sau chestii de la viata care parintii tai nu ti le zic.

| DorelSudoru a răspuns:

Daca crede in d-zeu?

| Deny1333 a răspuns:

Întreabă-l dacă ştie ce înseamnă "deist". Dacă nu ştie, e praf.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu il intrebi nimic!

| nesuferit a răspuns:

Intreba-l cand a vazut ultima data un extraterestru

| BeetleJuice a răspuns:

Intreba-l care e scopul vietii dar n-o sa stie sa rasp laughing, sau intreaba-l daca are dovezi concrete ca exista D-zeu sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| wintage a răspuns:

De unde vin copiii...

| Bezea a răspuns:

Poti sa-l intrebi daca a auzit de Friedrich Nietzsche, daca stie ce inseamna "rock crestin" si ce parere are despre "Sfântului Graal"(holy grail).

| Criiss16 a răspuns:

Pai stai mai intai sa-ti explice tema, iar apoi daca nu intelegi ceva, intrebi!

| alinutzaap a răspuns:

)e cea mai penibila intrebare...

| Castiel a răspuns:

Cati cm are penisul lui

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Daca vrea sa joace carti cu tine, in ora laughing

| NacRonDX a răspuns:

Cum adica vrei sa faci misto de el sau ce ca nu se intelege?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i cu tine, Crisis? Ca nu prea pui tu intrebari din astea...
In fine, eu zic sa il intrebi ceea ce nu stii din lectia ce urmeaza sa o predea. Nu de alta, dar la unele intrebari te poti incurca, el sa iti dea o replica sau sa iti raspunda cu o alta intrebare la care nu te vei descurca si exista riscul sa pari penibila.

| wforweirdo a răspuns (pentru anonim_4396):

Se referă la întrebari puse la mişto. (cred)