| paulutz a întrebat:

La voi in scoala ce prof/a este mai dura?

13 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Elev, cel care ti-a raspuns la intrebare :d

| XxLorenaxX a răspuns:

De Romana, E un monstru profa, Iei 3 daca iti uiti caietul de notite, Si 4 ca ai invatat si te-ai facut tema. A da si daca esti bolnav si vede asta te trimite acasa cu absenta, si ai nevoie de bilet de trimitere sa ii arati paznicului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informatica.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Diriga (de mate), profa de engleza si cea de geografie

| Rosé2402 a răspuns:

Profa de franceza! :-s

| Pintoiu_Raresh_1993 a răspuns:

De chimie.un specimen cum rar mai vezi asa ceva, cat fizic, dar si al modulului in care terorizeaza copii la ore!

| FluturashZburator a răspuns:

De romana...la ea la ora nu comenteaza nimeni

| Alinaalinutza33 a răspuns:

Biologie

| AleeAleexandra a răspuns:

Niciuna de la mine din clasa. Dar cea mai rea din scoala se zice ca este o profa defranceza dar nu este profa mea. Deaia imi pare rau ca nu sunt deoarece pe mine ma adora laughing sunt preferata ei fiindca a fost fosta profa a tatalui meuhappy
ironuc nu?

| MoD3M a răspuns:

Francezarolling on the floor

| YURI123 a răspuns:

Profesoara de chmie. e sarita rau daca gresesti ceva incepe sa urle si face urat. dar poate sa faca ce vrea atata timp cat nu pune direct 4 in catalog.

| OtakuRoman a răspuns:

Pai am 3 profesori extrem de durir si severi, in primul rand cel de geografie striga foarte mult, ne jigneste, ne dicteaza foarte repede si nu ne repeta!, singurul lucru pe care il salveaza este ca uneori este haios si nu trege direct o nota mica in catalog( iti ofera o sansa sa iti maresti nota), al doilea in lista este un batran chior( prof de fizica) este extrem de sever de exemplu unei colege i-a dat nota 1 findca a trimis mesaje in ora!, mi s-a parut prea de tot, nota 1 pentru asemenea prostiora._. si a 3-a in lista este o batrana Cu**(profesoara de engleza)parca cauta sa-ti dea nota 2 pentru orce lucru, rare ori da nota 10, nu exista ora in care sa nu ne zica dobitoci, prostii, incultii etc. culmea ca i-a dat nota 2 unei eleve model( cea mai buna din clasa) fiindca nu a stiut sa traduca un cuvant hai mah... sincer era chiar si eu sa o injur e prea dura cu noi, si mie mi-a dat 2 fiindca vorbeam cu un coleg prin biletele, in fine ca norocu am scapat de ia si am luat un 10 pe langa rusinosul 2...

| Ruxxa a răspuns:

De geogra