| RAY a întrebat:

Nici un ateu din Timisoara nu?

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Atei sunt peste tot
!

| RAY explică (pentru dragos9234):

Da doar ca sunt putini

| RAY explică (pentru dragos9234):

Ma motane ai cunoscut vreo ateista real?

| dragos9234 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca da.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru gorlan):

Sincer m-as bucura daca as cunoaste o ateista, imi place gandirea rationala, logica

| RAY explică (pentru gorlan):

Cred ca ateisele au o gandire rationala

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru gorlan):

Mam vazut cu unele fete crestine care mau uimit in fine nu judec pe nimeni,anul trecut mam vazut cu niste ateii pe acollo era si o ateista,gandea asa pozitiv mi-a placut mult, ca de exemplu ma vedeam cu o fata si eu sunt direct nu sunt ipocrit,fals intreb direct fata si ce vrei? ele imi povesteau de suflete ca conteaza sufletul in fine ma vedeam cu ele ramaneam uimit de ilogica de care dateau dovada,ele habar nu aveau ce vreau,in fine mi-am pierdut atata timp aiurea, sti cum e cand vb cu o persoana cu acelasi gandire e diferit, te intelegeti, aveti o gandire comuna, e adevarat ca si opusurile se atrag asa mam atras eu de una total opusa gandiri mele, gorlan apreciez sinceritatea indiferent de cum e ea, daca o fata imi vb sincer i vb sincer dar nu vrajeli cu suflete, asa freza faina avea o fata de acolo

| RAY explică (pentru gorlan):

Eu nu cred pana nu vad asa s-a suparat si una pe mine, dar eu nu cred in nimeni pana numi dovedeste adevarul

| SuperSaiyan4 a răspuns (pentru RAY):

Si ce? Daca crezi in Dumnezeu nu poti gandi logic?

| RAY explică (pentru dragos9234):

Mai traiesti man?

24 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Daca vrei, sunt eu, ne intalnim si poate reusesc sa te fac s aiti vina mintea la cap Ray laughing

| RAY explică (pentru CristiB93):

Nu a reusit emas

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

laughing Eu nu sunt emas...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Sunt eu la vreo ora departare de tine.
Numai ca nu sunt ateu.
Poate iesim la o apa de la robinet candva.

| Kaℓi a răspuns:

De ce fetele sunt "ateiste" si baietii "atei"? big grin
De ce nu "atee" si "ateisti"? laughing

| RAY explică (pentru Kaℓi):

Da atee asa e

| RAY explică:

Esti din Timisoara?

| angus35 a răspuns:

Nu exista atei. Daca exista, ateismul este o religie.

| RAY explică (pentru angus35):

Nu exista gravitatie, daca exista cei care cred in ea o divinizeaza, cat de lipsit de logica poti fi

| 3DEffect a răspuns (pentru angus35):

Erm,sper ca asta nu este un troll comment, dar ar trebui sa te duci la doctor sa vezi daca suferi de vreun retardism, cam asa arata comentariul tau...

| angus35 a răspuns:

@3deffect
Daca ai fi citit Sf Scriptura ai vedea ca sa scrie ca nu exista atei."Ateismul" este a treia religie dupa numarul de adepti dupa crestinism si islamism.Ar trebui sa te informezi inainte de a comenta raspunsul meu.Nu vorbesc ca sa ma aflu in treaba si in plus cunosc semnificatia cuvintelor pe care le folosesc.Sunt multi frustrati ca tine in lumea asta care nu deosebesc stanga de dreapta daca stii ce inseamna asta.

| IulianDornianu61 a răspuns:

Dar sunt ţâgani mulţi. Avem de o friptura.