| anonim_4396 a întrebat:

întrebarea asta e pentru atei, de ce nu credeți în Dumnezeu? Pentru ca nu exista dovezi, nu cred ca e un motiv sa nu mai crezi existenta lui.

37 răspunsuri:
| Lagorúthon a răspuns (pentru Inception):

Am gresit, dupa ce am trimis mesajul mi-am dat seama ca am scris "te".

| Mădă0611 a răspuns (pentru Inception):

Nu merg smecheriile cu mine, poftim un link http://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_zei (probabil esti dresat sa zici ceva despre wiki, daca nu te-ai obosit sa cauti lista, nu te obosi cu bla-bla-ul ala)

| Inception a răspuns (pentru Mădă0611):

Serios, nu merg șmecheriile cu tine, bine, atunci vreau sa îmi dai niște exemple de zeii pe care ii cunoști tu, fără sa ii ei de pe net.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Inception):

laughing sunt atee, cum sa cunosc zei daca stiu ca nu exista? Ai macar 10 ani?

| Inception a răspuns (pentru Mădă0611):

Mai ești și mincinoasa liar, nu cunoști zei de aia mi-ai dat o lista cu zei in ordine alfabetica.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Inception):

Sub 10. thinking

| Inception a răspuns (pentru Mădă0611):

Ce minte de copil ai" Sub 10 thinking " laughing. Conversatie incheiata.
Nu vorbesc cu mincinoase. liar