| Octavian199 a întrebat:

Unde erau zeii cand aceasta fetita a fost violata in Finlanda? https://stirileprotv.ro/......ebook.html

20 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Erau acolo unde erau si parinti, niste parinti neglijenti care nu au avut grija de fata lor.
Zeilor nu le place violul. Cum nici tie nu iti place daca ai copii sa iti faca mizerie in casa, dar totusi o fac, pentru ca sunt persoane, nu roboti care sa faca doar ce vrei tu.
Nici fetita n-a vrut, dar, daca s-ar intampla in lumea asta tot ce vrem sau nu vrem noi, unde am fi? Adesea suferim pentru ca altii nu ne lasa sa avem ce vrem sau sa nu avem parte de ce nu vrem, nu pentru ca zeii nu vor.

| RAY a răspuns:

Faceau sex si ei

| T0T a răspuns:

„Păi stai mă ăia sunt niște eretici, ce sunt ei creștini ortodocși? Sunt niște sataniști, normal că li se întâmplă" - cetățean ortodox 2018.

| SG1995 a răspuns:

Mamă, mamă, serios acum tată ce-s cu imigranți ăștia? Fie sunt așa de încuiați, fie încep să cred că e o campanie mediatică de denigrare a termenului de migrant sau african.

| Mclaren12 a răspuns (pentru SG1995):

Cum adica ce-s cu imigrantii astia? Asa sunt ei, needucati si salbatici. Apropo, de vreme ce religia lor le baga in cap ca femeile sunt doar sclave si obiecte sexuale, de ce te mira cand vezi ca ei fac practic ce le-a bagat religia in cap sa faca? Nu este nicio campanie mediatica, ci doar mana UE.

| SG1995 a răspuns (pentru Mclaren12):

Nu știu, dar deja mi-e pute prea multe știri negative de genul.

| Theo94 a răspuns:

In vacanta.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Tot la locul Lui, privind ce fac oamenii cu vointa lor libera.

| Octavian199 explică (pentru BogdantheDreamer):

Adica, la zei le placea violul?

| Octavian199 explică (pentru BogdantheDreamer):

Deci.Aceea fetita a frut sa fie violata?

| Octavian199 explică (pentru Octavian199):

Vrut*

| SG1995 a răspuns (pentru BogdantheDreamer):

Dădea laba cumva așai?

| BogdantheDreamer a răspuns (pentru Octavian199):

Da

| BogdantheDreamer a răspuns (pentru SG1995):

Posibil...

| Mclaren12 a răspuns (pentru BogdantheDreamer):

Comisare stai tu linistit ca problemele astea sunt mult mai serioase decat tampeniile religioase pe care le indruga crestinii. Sunt o gramada de chestii implicate la mijloc: oameni indoctrinati sa creada ca a viola copii este parte a traditiei lor religioase, organizatie internationala care aduce deliberat teroristi, salbatici, needucati in Europa, libertinismul care a spalat pe creier mai tot tineretul Europei, lipsa de atentie necesara a parintilor, retinerea intentionata a statelor si a autoritatilor etc. Nimic din toate astea nu au nicio legatura cu zeul tau evreiesc care cica sta si priveste vointa libera a omului

| BogdantheDreamer a răspuns (pentru Mclaren12):

Eu sunt total de acord cu ce spui. Dar m-am saturat sa tot explic realele cauze unor indivizi ca Octavian199.
Ca nu suntem de comun acord in legatura cu Divinitatea, e altceva! Dar in rest ce ai spus, e perfect corect.

| Octavian199 explică (pentru BogdantheDreamer):

Te enervez? Inseamna ca imi fac datoria foarte bine rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Octavian199):

Dracusoarule laughing

| BogdantheDreamer a răspuns (pentru Octavian199):

Naspa, daca asta e scopul tau in viata. Pe mine nu ma deranjezi.