| ana0798 a întrebat:

Urgent! imi dorrsc tare mult sa stiu unde gasesc acel filmulet in care apare un frizer care marturiseste ca nu crede in Dumnezeu,indignat la auzul acestora clientul sau a gasit o solutie.i.a aratat un barbat cu parul foarte lung si l.a intrebat ceva de genul:daca exista frizeri atuncu acest barbat de ce are parul asa lung? atunci frizerul a inteles ca exista Dumnezeu, doar ca noi nu il cautam.
Vazusem acest video pe facebook si acum nu.l mai gasesc nicaieri. sad
Ma poate ajuta cineva? va rog!

3 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Nu stiu unde il gasesti, insa am doar o observatie la continutul fimului:
Faptul ca oamenii au parul lung nu implica faptul ca ar exista frizeri, ci doar permite posibilitatea existentei lor. Prin urmare deductia ca ar exista Dumnezeu e trasa in mod eronat.

| Delmoniko a răspuns:

Si-a deschis Dumnezeu frizerie rolling on the floor

| DeusCorrupti a răspuns:

Filmulețul ăla nu are nici o logică e un total non-sens si nici nu are argumente bune.