| anonim_4396 a întrebat:

Vine războiul mondial sau Apocalipsa?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu vine nici unul si nici alta, sunt doar bazaconii.
P.S. Chiar nu te-ai saturat sa tot pui asemenea intrebari?

| nicucostea855 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Nu s-a saturat baiatu.

Stai sa vezi ce va urma. Astia ( SUA, NATO, Rusia, China ) se inarmeaza pentru Armaghedonul descris in biblie si ei habar nu au de asta.

| CIaudiu a răspuns:

In creierul tau vin ambele.

| nicucostea855 a răspuns:

Vine, vine. Cand iei si citesti Apocalipsa capitolele 16-19 nu-ti mai trebuie betie, droguri. Ajungi intr-o stare de euforie benefica si fara consecinte tragice.

Dar pentru asta trebuie sa te rogi la Dumnezeu pentru credinta.

| Rihanna20B a răspuns:

Cred ca vin ambele. Apocalipsa vine 100% și războiul 89%. A început deja în Israel și se poate extinde destul de repede

| Meme10Meme a răspuns (pentru Rihanna20B):

Asa credeai și cu Putinel, nu?

| Rihanna20B a răspuns (pentru Meme10Meme):

Ce sa cred?