| Roberto24 a întrebat:

Vreau si eu o intrebare pusa bine la punct, pe care vreau sa o adresez unui credincios sa il faca sa ramana fara cuvinte.Sunt ateu de ceva timp.(Nu vreau raspunsuri aiurea din partea celor de religie ortodoxa, mai precis jignitoare).Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Biblia are o gramada de prostii. vezi pe www.bibliapentrusceptici.ro

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Care este întrebarea?

| RAY a răspuns:

Nu esti ateu un ateu nu face asa ceva, un ateu e inteligent in primul rand

| T0T a răspuns:

Nu ai cum să lași pe cineva fără cuvinte în lipsa dovezilor, fie că ești ateu sau credincios. Și de ce ai vrea să îl lași fără cuvinte, faptul că lași un credincios fără cuvinte te face atât de împlinit și fericit? Dacă poți să îl lași lasă-l cu creierul tău, nu întreba pe un site, ești penibil.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Il intrebi daca accepta sa-l pupi in fund.
O sa ramana fara cuvinte garantat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un credincios va fugi de o cearta de vorbe si va evita sa arunce pietre pretioase in picioarele porcilor chiar daca acestia calca pe ele si ele isi pastreaza valoarea.in schimb gata tu ti-ai facut intrarea esti ateu cu acte in regula, cand te mai desavarsesti o sa-ti scrie si in frunte fiindca ateii se cunosc de departeeeee, cand se apropie te convingi.fa ce vrei cu funda ta, fiindca tocmai am cetit pe aici pe undeva ca o tara civilizata preponderent atee, unde oamenii sunt inteligenti si destepti, probabil ca porcul cu teleanca, cei de sama ta vor legalizarea incestului intre frati de 15-16 ani si a necrofiliei, fiindca au dreptul sa fie dezgustatori daca vor.Si asta in numele libertatii una din valorile fundamentale ale democratiei. AAAsa sa va ajute ....pardon.Fererasca Dumnezeu de oamenii nebuni.