| Nicicoleta a întrebat:

A facut cineva de-aici insamantare artificiala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mercedes a răspuns:

Eu am facut fertilizare in vitro de 2 ori si fara reusita, parerea mea este daca vrei sa faci du-te in ungaria la szeget, am auzit ca acolo sunt sansele mai mari ca aici in romania.

4 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Daca e insamintare, eu am pus ridichi, salata, rosii, ceapa. Daca este inseminare... nu prea stiu cine de pe site a facut.

carla
| carla a răspuns:

Hahah repede ati sarit pe biata femiehee hee. Poate nu a inteles termenul medical. Se numeste inseminare artificiala. De nu ceri opinia unui medic de specialitate care poate sa-ti spuna toate informatiile de care ai nevoie? Sper ca nu ai scris asa intrebarea gresit doar sa te amuzi pe seama noastra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseminare vine de la semen, insamantare artificiala este atunci cand te pictisesti si pui la germinat cateva boabe de grau

| nabil a răspuns:

Nu dar am auzit ca se face