| TruLove a întrebat:

A folosit cineva FOREVRR ALOE LIPS WITH JOJOBA?
Acesta mi.a fost recomandat pentru crapaturile in coltul gurii.
Ce parere aveti?
A costat 15 lei.
Vreau sa scap cat mai repede de crapaturi sad nu ma ustura deloc insa sunt inestetice sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lola05 a răspuns:

Nu am folosit niciodată, dar am dat destui bani pe tot felul de prostii de la avon, oriflame, nivea etc. și nu aveau niciun efect pentru mine. Acum vreo 2 ani am descoperit mai mult din greșeală (aveam nevoie urgent de un strugurel și ăsta era unicul model pe care îl aveau în farmacie) singurul strugurel de buze care a avut într-adevăr efect la mine - cel de la TIS Farmaceutic. Costă puțin, în jur de 5 lei, are majoritatea ingredientelor naturale sau de origine naturală și menține buzele catifelate și moi. Îl găsești cam la orice magazin naturist/plafar. Au mai multe modele, dar eu în general îl cumpăr pe cel cu aloe. L-am recomandat mai multor persoane și toate au fost mulțumite de el. Îl poți încerca, mai ales că nu costă mult.
Totuși pentru a scăpa mai ușor de aceste probleme cu care cam toți ne confruntăm iarna ai grijă să te hidratezi cât mai bine (frigul de afară e cel mai bun motiv pentru a bea muuulte ceaiuri calde îndulcite cu miere) și să mănânci sănătos happy