| LidiaSexyGirl a întrebat:

Ați purtat vreodată "bijuterii" din astea? Să n-o faceți, eu mi-am comandat așa ceva, și după o săptămână mi-au ieșit pe pielea gâtului niște bubițe albe, mai exact niște pete. Aveți grijă!
http://jadluxuryhandmade.blogspot.com/
Recent am descoperit că cel care are afacerea își promovează aici aceste produse.
Ce fac adminii acestui site- TPU?
Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Știu de cine spui.Are câteva zeci de răspunsuri în care își face reclamă la chestiile alea.
Și întrebările la fel.
Îmi pare rău pentru problema ta.
Despre userul ăsta e vorba, nu?
http://www.tpu.ro/utilizator/mycj