anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 saptamana am inceput sa am scurgeri maronii iar apoi sange, era cu 2 zile inainte sa-mi vina menstruatia, dar nu a venit, acum suntem in 19 si trebuia sa vina de pe 14-15, intre timp am avut si dureri mari de ovare, am avut si un contact sexual neprotejat circa 50 sec iar apoi protejat. ce credeti ca poate fi? vi s-a intamplat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai te-ai gandit ca poate "scurgerile" alea erau chiar menstruatia? Menstruatia nu trebuie sa dureze neaparat zile, chiar si daca te tine 3h, tot menstruatie este. Iei anticonceptionale de stii ca trebuia sa iti vina exact pe 14? Sper ca stii ca ciclul nu iti vine in fiecare luna pe aceeasi data, ci din 28 in 28 de zile, deci teoretic se pierd alea 2zile de care zici tu happy
E de ajuns si 50 de secunde sa ramai, dar nu cred ca este cazul. Fiind primele secunde, nu era asa incalzit cat sa aiba lichid preejaculator, dar NU e exclus. happy Eu as mai sta linistita o luna, apoi daca ar fi iar probleme, as incerca cu un test. E aproape 10ron si destul de sigur tongue

0 răspunsuri: