| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile mi-a fost rau si am varsat o singura data (am mancat ceva prea mult) si doua zile la rand am avut febra. Asta a fost acum o saptamana, am si facut baie in piscina, apa avea 26-28 de grade. Ieri am inceput sa tusesc cu expectoratie, insa nu scuip nici mucozitate, nici sange. Ma gandesc sa fie doar o raceala; imi curge nasul si stranut. Nu am stare de ameteala, ma simt foarte bine. Ar putea fi totusi pneumonie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Redex14 a răspuns:

Mai bine consulta un medic.Eu o consider o raceala dar totusi, consulta medicul!

| anonim_4396 explică (pentru Redex14):

Multumesc pentru raspuns! Astept doua zile sa vad daca o sa treaca, daca nu, ma voi duce la doctor.