| Beta_Alex_1995 a întrebat:

Acum mult timp am dat cu pumnul intr-un coleg deoarece ma enervase si mi s-a dus montul mai in spate si a crescut montul de la aratator si as avea o intrebare o sa ma deranjeze cu ceva pe viitor? Si mereu pocnecste mana nu e ca la cealalta mana, asa cu problema mereu pocneste si nu stiu daca e ceva rau cu asta. As vrea sa stiu daca o sa ma afecteze cu ceva pe viitor si daca cumva acum e mai slab osul. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Nu stie nimeni daca te va deranja pe viitor. Nu cred ca e mai slab osul. Daca te deranjeaza mergi la doctor.