| BiaSiAtat a întrebat:

Ajutor! Am buzele foarte uscate de 3 zile.Am dat cu de toate (crema de galbenele, diverse creme, strugurel)... funda la cine merge

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Monicaツ a răspuns:

Balsam de buze de la nivea sau avon

| Any a răspuns:

Exista la avon un balsam de buze cu miere asta o sa iti fie bun deoarece asa am patit si eu. Funda!

| necdannec a răspuns:

Bepanhten crema

| Lery a răspuns:

Strugurel Nivea

| lilme89 a răspuns:

Problema asta o am si eu, mi se intampla cand beau prea multa cafea sau alcool big grin si fumez prea mult.
Remediu thinking habar n-am...

| alessia_5939 a răspuns:

Daca ai buzele uscate este o crema cu care poti sa te dai; ivatherm.
De la farmacie.

| skrillexworld a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema si nu a fost de la vant...trebuie sa-ti faci analize si sa mergi la un medichappy...si eu am fost.medicul mia recomandat nidoflor cu care trebuia sa ma dau chiar la coltul gurii si advantan milk pe buze si a mers.cam in 3 zile mi-a disparut