| impossible a întrebat:

Este buna crema de galbenele pentru buzele uscate, crapate, etc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Si eu folosesc crema de galbenele pentru buze si este foarte buna. Dar nu toti sunt multumiti de ea. Daca nu te ajuta incearca un ir de buze de la farmec. Si ala e foarte bun.

| SkittlesS a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa mergi la un plafar si sa ceri un ir de buze cu propolis

Succeshappy

| maryse_9270 a răspuns:

Da, este foarte buna, eu mereu ma dau cand am buzele uscate si
dupa ce ma dau am buzele foarte moi si un aspect suplu.

| Maria_6499 a răspuns:

Da, crema de galbenele este buna si pentru asta, dar in general este buna pentru oricewinking Iti garantez. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este foarte buna, dar mai bine incearca balsam de buze sau strugurel.happy

| lumi_7197 a răspuns:

Este bună dar nu pentru toți.eu personal am folosit-o după sfatul medicului pentru mîini uscate, nașa mea pentru buze, ei îi ajuta mie nimic, mi se rupeau pieile de pe buze.deci? am un ruj foarte bun sfătui de dermatolog pentru buze uscate. se numeste:Avene eau thermale, Cold Cream. e cam scump dar face. după 2, 3 zile arată super!