| anonim_4396 a întrebat:

Alunitele mai dispar odata cu trecerea timpului?

Intreb asta pentru ca am o gramada de alunite pe tot corpul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te mai lua dupa site-uri si lasa alunitele in pace.Sunt frumoase asa pe tot corpul.Si eu am destule.Se spune ca cine are alunite multe va avea mult noroc in viata. happy

Uite, eu intr-o zi am gasit 5 lei.big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma iau dupa niciun site. Voiam doar sa stiu daca alunitele cad de la sine dupa un timp.
PS: NU CRED in superstitii! laughing

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Nu cad, dar trebuie sa te operezi daca vrei sa scapi de ele. Consulta doctorul

| cilia a răspuns:

Cum Indepartam Alunitele in mod Natural fara a merge la Medichttp://www.secretele.com/......tural.html