| DidiChanx3 a întrebat:

Am 1.59 inaltime 71 de cm in talie si 56 de kg e bine ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Deci... te-ai jucat cu compresorul?
scuze de intrebare

| KeshaTikTok a răspuns:

Pai eu am 1.58 si 42 de kg... dupa mine.esti putin cam gras/a.

Răspuns utilizator avertizat
| roxypoop a răspuns:

Parerea mea e ca esti bine deoarece majoritatea fetelor au oase grele si este o inaltime buna uite de exemplu eu am tot atat dar sunt mai slaba si nu prea e bine... pe cand la tine e perfecthappy

| Belutza_Belutzica_1997 a răspuns:

MMMM nu prea e bine pentru ca ai ft multe kg pentru inaltimea ta!