| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani, 1.60 si 50 de kg. Nu am burta. Doar putin. Dar e normal. Credeti ca ar trebui sa m-apuc de pe-acum de exercitii gen fitness facute acasa? Si daca ma apuc,si dupa o perioada ma las, ce se intampla? funda. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anghel_Marian_1999 a răspuns:

Nu e nimic rau in a te apuca de exercitii acasa parerea mea ar fi sa te apuci pe internet gasesti tot felul de antrenamente in casa si daca te lasi corpul tau nu o sa mai fie obisnuit cu efortul si poate te vei ingrasa depinde.