| Hoskero a întrebat:

Am 14 ani, sunt baiat 35kg, 1.50m. iar toata lumea rade de mine ca sunt cel mai mic din clasa, iar ca la varsta mea nu sunt dezvoltat. Mi-ati recomanda sa incep sa merg la sala? Ar ajuta cu ceva? As vrea sa fiu mai rigid, nu stiu. Aveti idee ce pot face? Mi se pare ca nu este normal sa fi atat de mic.
Ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Da, ar trebui sa-ţi formezi o alimentaţie mai bogată în proteine şi să mergi la sală. De asemenea încearcă să mănânci mai mult, dar cred ca sala te va ajuta oricum în aceasta privinţă-

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genul tipic de tepar.

| RespiraSiInspira a răspuns:

La inaltime nici nu are rost sa te gandesti, o sa fie exact cat vrea ea sa fie.Dar 35 de kilograme? Ar cam fi cazul sa mananci mai bine laughing