| maryangelll a întrebat:

Am 17 ani, 1. 72-1. 73m si 55 de kg si silueta de clepsidra.Cunoscutii imi spun ca ar trebui sa ma mai ingras putin. Credeti ca sunt prea slaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Dayana12345 a răspuns:

Esi slaba rau de tot! ar trebui sa ai 60-70 kg pentru ca esti inalta! funda? sau vot?

| unnumesecret a răspuns:

Nu te supara pe mine dar esti prea slaba asa ca baga un regim din ala de ingrasare succes

| daria2000 a răspuns:

Este foarte bine cum esti acum! Nu cred ca trebuie sa te mai ingrasi! Fundita?

| adeela a răspuns:

Da eu cred ca esti prea slaba eu am 14 ani inaltime 1. 63 si am 55 de kglaughing si uh la 17 ani 55 de kg esti slaba la varsta ta eu zic sa te duci la un doctor ceva sa iti dea o retea ceva