| crystal7892 a întrebat:

Hei! Am 12 ani, 1.73, 56 kg, toti din jur imi spun ca sunt slaba, credeti ca ar trebui sa ma ingras?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu neaparat. Ai o greutate normala. Mananca de toate, chiar daca te vei ingrasa putin nu-i o problema.

9 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Atât am eu la 21 de ani.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu! Tu esti in poză? esti frumoasă, nu i asculta pe ceilalti.

| TrăieşteClipa a răspuns:

"Am 12 ani, 1.73, 56 kg, "
Adica esti mai inalta si mai grea decat majoritatea profesoarelor din scoala si ti se pare ca esti slaba?
La 20 de ani o sa ai nevoie de cantar pentru camioane daca iti mentii ritmul.

| crystal7892 explică (pentru TrăieşteClipa):

Da,sunt inalta, oasele mele sunt grele, dar dintr-o parte sunt destul de slaba si parca ma simt ca un stilp, nu stiu daca fac alegera corecta, sa ma ingras

| crystal7892 explică (pentru TrăieşteClipa):

Da,sunt inalta, oasele mele sunt grele, dar dintr-o parte sunt destul de slaba si parca ma simt ca un stilp, nu stiu daca fac alegera corecta, sa ma ingras

| NellieLovett a răspuns:

Si eu am 12 ani; 1, 54 m, 35 kg...

| lovecats123 a răspuns:

Macar 4 kg

| Helpmeforfree a răspuns:

Nu, dar e foarte bine, nu trebuie sa te abtii de la mancare.
Totusi, nu exagera, se da jos foarte greu, crede. Ma.

Daca spun ca esti slaba, cauta pe net greutatea ideala, introdu datele si arata le la toti

| many404 a răspuns:

Ești foarte dezvoltată la vârsta ta, nu îți face griji vei mai pune kg, cred ca 63 ii de ajuns.