| deedee_2731 a întrebat:

Am 26 ani si fac tratament cu Stugeron, Betaserc si Milgamma N, pentru un sindrom vertiginos. Este tratamentul acesta periculos sau indicat la varsta mea? Aceste pastile interzic cumva expunerea la soare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| rockmantic a răspuns:

Si mama mea are sindrom vertiginos.Si lua si ea Betaserc si Betahistina sau ceva de genul.A luat vreo 2 luni si i-a trecut.Nu stiu ce sa ii spun de expunerea la soare.Mai bine citesti prospectul si afli acolo.Sau intrebi farmacista/medicul care ti-a prescris reteta.Sanatate!happy