| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o infectie urinara luna trecuta, destul de grava, am facut injectii cu gentamicina si tratul plus alte medicamente si ovule. In a 2-a zi de la inceperea tratamentului mi-a venit mensturatia si m-a tinut doar 1 zi, iar acum nu stiu ce sa cred daca e din cauza infectiei. P.S: am facut si teste de sarcina care au iesit negativ.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OaiaNinjalău a răspuns:

Eu sunt de parere ca ai avut o deregrale de hormoni. Ca sa fi sigura ca esti in regula iti recomand sa te duci la medicul de specializere.

| anonim_4396 explică (pentru OaiaNinjalău):

Merci pentru raspuns. Mai ok este o mica dereglare decat sa trec prin ce am trecut. O zi buna!