| elievonc a întrebat:

Am citit recent ca fructele de Pomusorul Goji slabesc si sunt curioasa cum trebuie consumate aceste fructe. Slabesc daca voi consuma fructe de Goji deshidratate? Multumesc :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Da, asa este. Este un fruct costisitor. Mai bine hraneste-te sanatos. Nici un aliment luat in cantitati mari nu este benefic pentru organism.

| happy31animation a răspuns:

Nu. Mai bine sfatuiestete cu un doctor

| carla2010 a răspuns:

Trebuie sa mananci cu kilele daca vrei sa slabesti, iar kg de goji e scump. Asa ca mai bine iti cumperi un supliment pe baga de goji, lasi fast food-ul, mananci sanatos si faci sport, daca vrei sa slabesti

| 12nelu a răspuns:

Inainte aveam 69 de kg, dar am inceput sa cultiv.
Am luat o lingura pe zi de fructe uscate goji si in maxim 10 zile am slabit 15kg.
Daca vrei sa slabesti cuparati plante goji, dar de aleea de 2 ani care fac fruct ca o planta costa maxim 20 lei si poate face 5kg de fructe

| Roxana_Mihaela_1994 a răspuns (pentru 12nelu):

Buna eu am cumparat fructe goji de la plafar in varianta uscata sunt bune? cum ai reusit sa slabesti asa de mult pur si simplu ai mancat doar fructe goji sau cum?