| bibi12criss a întrebat:

Am crampe de 4 zile, stari de greață. Ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sex neprotejat?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vine ciclul. ce varsta ai?

| bibi12criss explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 15, si nu e de la asta

| Floridori a răspuns:

Scuza-ma, dar nu consideri ca aceste doua simptome nu sunt suficiente pentru a putea primi o parere? Cred ca este necesar sa dai mai multe detalii.
Cu aceste doua simptome, poate fi absolut orice de la sindromul premenstrual pana la cancer.
Stiu, am exagerat, dar vreau sa intelegi ca aceste doua lucruri sunt comune mult prea multor probleme.