| Eugeniusu a întrebat:

Am cumparat o crema cu o lotiune (solutie) de la farmacie pentru disparitia cosurilor. Dar nu stiu cum s-o administrez... am uitat ce mi-a zis acea doamna. De cate ori trebuie sa ma dau cu ele pe fata? Prima data ma dau cu acea solutie iar apoi cu crema sau invers? Dupa cat timp sa ma dau cu crema? E bine daca ma dau cu solutie apoi cu crema dimineata si seara? Nu vreau alte remedii pentru disparitia cosurilor, nici alte sfaturi. Prospectul l-am pierdut. Daca stiti sa imi raspundeti la intrebari, dau funda si vot, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Trebuie administrata dimineata si seara!

| Emankonovici a răspuns:

Dimineata si seara.Da-te cu cu solutie dupa cu, crema.pace