| Eugeniusu a întrebat:

Mi-am cumparat o crema pentru cosuri, dar pe langa crema mi-a dat si o solutie. Mi-a zis sa dau prima data cu solutie pe fata apoi cu crema, dar nu mi-a zis de cate ori pe zi trebuie sa fac asta, nu mi-a zis cand sa ma dau cu solutie si cand sa ma dau cu crema, nu mi-a explicat cat timp se lasa crema pe fata. Stie cineva sa-mi explice mai bine? Nu are prospect crema, nici solutia. Nu are nici nume, dar e cumparata de la farmacie, solutia mi-a facut-o pe loc (in caz ca va intereseaza). Dau funda si vot raspunsului bun, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Este Zynerit acea solutie?
Daca da, pur si simplu pui acel praf inauntru si agiti putin sticla. Eu am primit Zynerit si la fel am facut, ceva de punctat aici, e cea mai buna solutie pentru cosuri!

| Eugeniusu explică (pentru Eastwood):

Nu e praf, doar o crema si o solutie.

| ceachi1 a răspuns:

Salut! eu am cumparat tot felul de creme de la farmacie dar fara niciun efect, nu te astepta sa aiba un efect extraordinar happy, iti recomand TETRALYSAL 300 mg, si Epiduo 2, 5% gel, astea sunt singurele care m-au ajutat, chiar daca sunt scumpe sunt foarte bune, (crede-ma stiu ce vorbesc eu am incercat toate posibilitati-le naturiste si ne-naturiste timp de 6 ani ), nu stiu ce ti-a preparat "tanti" de la farmacie dar nici-o crema nu vine fara eticheta de provienenta... eventual "tanti" farmacista sa fie vreun vraci, sa faca minuni laughing))))